З ювілеєм!

Ювілей.com

Подарунки до ювілею


Чим відрізняється ювілей від дня народження? Як мінімум тим, що це свято більш рідкісний, а отже, більш значимий. Що подарувати в такому випадку на ювілей? Так і хочеться відповісти: найкращий подарунок на ювілей - здоров'я!
Скориставшись порадами японських довгожителів, ви зможете подарувати частинку здоров'я ювіляру. Отже, щоб жити довго, на їхню думку і багатого досвіду, треба:

Правильно харчуватися. Довідатися деякі секрети корисної японської кухні і повечеряти в японському ресторані ювіляр зможе, отримавши в подарунок на ювілей екзотичне пригода під назвою «Школа суші». Це ідеальний подарунок на ювілей жінці (чоловіки - кращі кухарі, але жінки так люблять вчитися!).

Інший східний дар - китайська чайна церемонія Гун Фу Ча, дивовижний стародавній ритуал, секрети якого передаються з покоління в покоління. Чарівна музика, розслаблююча атмосфера ... Майстер все зробить сам.

Який свято без солодкого? Тим більше ювілей. Подаруйте особливий, правильний торт. Нехай він буде нежен, воздушен і неймовірно гарний. А головне, корисний - нежирний йогурт, фрукти ...

Більше рухатись і дихати. Тут на розум приходить в першу чергу спорт, але він повинен бути неспішні і респектабельним. Урок гольфу на свіжому повітрі підходить для цих цілей ідеально! Той, кому ви подаруєте навчання цієї королівської гри з 600-річною історією, розучилися основні правила і відчує себе справжнім аристократом. Прекрасний подарунок на 50 років!

Або ось, наприклад, японське кімоно з натуральних тканин життєстверджуючих кольорів. Прийнявши його в дар, іменинник отримує не просто стильну комфортну обновку, але й на додачу домашнє щастя і постійне бажання літати по дому і парить, коли треба, у хмарах. Адже тіло в такому одязі дихає, а кожна його клітинка живляться виключно позитивною енергією. Справжньому полковнику підійде бавовняна модель «Бусідо» ( «Шлях воїна»), не соромляться рухів. А справжньої жінки - ніжний шовковий шедевр Crane в летить журавля. До речі, шовк має дивовижну властивість: він підлаштовується під ваше тіло, в спеку - освіжає, в холод - зігріває.

Бути щасливим і мати здоровий сон
Ніщо не робить таким щасливим, як одержання в подарунок власності ... на Місяці чи Марсі! Цілих 72 гектара землі (це ж тисячі соток!) - Ідеальний подарунок на ювілей чоловіка. А на додачу до ділянки - телескоп, щоб ясними ночами щасливий ювіляр міг спостерігати за зірками і довірених йому територіями, а потім спокійно і умиротворення засипати.

Елітний фотоальбом зі шкіри ручної роботи (припустимо, в якості подарунка на 60 років) дозволить іменинникові насолоджуватися яскравими моментами його життя на Землі, запечатленнимі на знімках, віддавати чудовим спогадами і мріяти про не менш прекрасному майбутньому. Це чи не вірний шлях до солодкого сну?

Частіше сміятися
Якщо ви впевнені, що ваш іменинник - людина з гарним почуттям гумору і готовий посміятися над собою, сміливо замовляйте шарж. Не впевнені? Тоді варто зупинитися на ляльки з портретним подібністю! Яку б почуття гумору не було у ювіляра, такий подарунок обов'язково змусить її посміхатися весь вечір, а то й до наступного ювілею, а гостей - на час повернутися в дитинство і пограти в ляльки. Уж сфотографуватися з винуватцем торжества і його копією захоче кожен.

Чудова ідея для ювілею - вітальна газета. Вона розповість про найвидатніших події в житті ювіляра, в картинках і фотографіях, віршах і прозі, з теплотою і гумором ...

Ваші побажання здоров'я, довгої та щасливого життя в повній мірі висловить кришталева картина з стразів Сваровскі у вигляді японського ієрогліфа, що означає в перекладі «дерево життя». Ювіляр лучезарен і блискуче, а життя його так і грає фарбами. Все чітко і ясно: буде здоров'я - буде все.

Будьте здорові!

Автор статті - Наталя Ерофеева

Опитування
Із якою річницею збираєтесь вітати ювіляра?
Усього відповідей: 15395

=)


Ювілей.com © 2008-2009