З ювілеєм!

Ювілей.com

Ювілей фірми - Корпоративне свято


Найважливіше свято для будь-якої фірми і для будь-якої організації - це День народження компанії. Практично в кожній фірмі відзначають річниці її заснування, а вже якщо це кругла дата, то й поготів. Досить великі й заможні організації навіть змагаються (звичайно, негласно) - хто відзначить свій ювілей з найбільшим розмахом.
Хтось вибирає для цього найдорожчі ресторани, кто-то наймає пароплави і щастить весь колектив на безлюдному острові є шашлик, кто-то просто збирається на урочисту частину і фуршет в переговорній кімнаті в офісі. У будь-якому випадку святкування дня народження фірми та інші корпоративні заходи стали невід'ємним елементом життя більшості сучасних організацій. Як же зробити такий щорічне свято в дійсно цікаве і захоплююче дійство, яке увлечет всіх гостей?
Зазвичай для проведення таких заходів, як ювілей фірми, запрошуються професійні ведучі. Нерідко на святах присутні і зірки естради, і ансамблі народної пісні, і танцювальні колективи, і просто професійні музиканти. Все це прекрасно, але загальну канву свята все-таки краще продумати самим, не перекладаючи цей обов'язок цілком і повністю на плечі ведучого. Адже ви. як співробітник або керівник організації знаєте вашу компанію краще, ніж будь-то запрошений з боку осіб, а значить, зможете вигадати саме такий хід подій, який всім сподобається і буде прийнятий на «ура».
Найпростіше і універсальне рішення для святкування ювілею компанії - це спільний похід всього колективу в ресторан, де виступлять запрошені артисти та будуть проведені конкурси в дусі стандартних «опустіть олівець на мотузочці в пляшку». Набагато цікавіше для глядачів буде якесь тематичне подання з вплетеннимі в його канву іграми та забавами. Тема для свята може бути обрана абсолютно будь-яка. Наприклад, колектив у повному складі зможе переміститися в дикі африканські джунглі і саваною або потрапити на середньовічний лицарський турнір.
Запрошений спеціаліст з. організації свят може допомогти вам з вибором концепції, а також підбере оригінальні конкурси та ігри, які сподобаються всім і будуть відповідати вашим цілям згуртування колективу і створення теплої атмосфери в ньому.
А тепер давайте спробуємо сформулювати золотиеправілауспехакорпоратівного ювілею.
1. Де б ваша компанія ні святкувала свій день народження - в самому дорогому ресторані або прямо в офісі, тон і настрій всього торжества задає начальник. Звичайно, він не повинен весь вечір бігати серед запрошених гостей, справлюсь у кожного, чи все в порядку і чи не потрібно чого. Але якась вітальна і подячні мова з його уст все-таки має прозвучати. Нехай керівник перед початком святкування обов'язково скаже кілька теплих слів на адресу свого колективу, своїх партнерів. Якщо на корпоративному ювілеї присутній не надто багато людей, то буде ідеально, якщо директор приділить небагато уваги в своїй промові кожному. Якщо ж співробітників у компанії багато, так і партнерів на торжество зібралося чимало, то найкращий вибір - сказати кілька слів про кожному відділі і підрозділі, про кожну фірму-клієнта.
Як би не було весело співробітникам, на корпоративній вечірці не варто зловживати алкоголем. Історії відомо дуже багато випадків, коли навіть самі відповідальні і свідомі співробітники після бурхливого свята, проведеного в компанії робочого колективу, звільнялися самі або були звільнені начальством. Не слід їх прикладом і ведите себе гідно. Адже як би вам не хотілося зворотного, будь-яке корпоративне захід (робочий або святкове) - це лише ще один спосіб перевірити кожного співробітника на відповідність поданням компанії про иде ально працівника. Тому розслаблятися не варто. Але це зовсім не означає, що ви повинні сидіти з пісним виразом обличчя весь вечір, склавши руки на колінах і не прітрагіваясь ні до їжі, ні до випивки. Просто будьте помірні у всьому, але привітні, обаятельная і товариськість. Тоді успішне проходження випробування під кодовою назвою «корпоративний ювілей» вам гарантовано.

Трапляється, що деякі розпорядження начальства ми виконуємо з-під палиці, знехотя і без особливого бажання. Але такі цікаві і приємні приводи, як проведення свята з приводу ювілею компанії, можуть навпаки спровокувати вибух ентузіазму у співробітників. Це, як не дивно, теж не надто добре. Наприклад, ви можете надзвичайно захопитися святковим оформленням робочого місця і забути, що все-таки ви знаходитесь в офісному просторі. Навряд чи ваші клієнти і взагалі що приходять до вас в офіс люди очікують побачити якесь приміщення, що нагадує або передноворічну вітрину магазину, або просто магазин подарунків і прикрас для інтер'єру.

Якщо ви будете дотримуватися цих нехитрою по суті, правилам, є велика ймовірність, що святкування ювілею компанії пройде не тільки без шкоди для вашої репутації, але і в цілому добре і залишить після себе лише приємні й радісні спогади.

Опитування
Із якою річницею збираєтесь вітати ювіляра?
Усього відповідей: 15395

=)


Ювілей.com © 2008-2009